O mnie

Jestem Krzysiek, specjalista przetwarzania danych, front-end developer i seoninja. Twórca kilku serwisów internetowych oraz autor kilku blogów - szczegóły znajdziesz w poniższej ofercie.

Pasjonat nowych, otwartych technologii, obecnie pracujący dla Webwizards, ale jak szukasz współpracy to złóż propozycję. ;")

Absolwent liceum ogólnokształcącego, który spędził rok studiując zaocznie informatykę na UAM. Wydała się na tyle nudna i pozbawiona klimatu, że od 2010 do 2015 roku studiowałem dziennie astronomię na Wydziale Fizyki UAM w Instytucie Obserwatorium Astronomicznym.

Z wyboru również pracowałem jako wzorowy listowy oraz kurier w Murowanej Goślinie i okolicach. Łącząc najpierw zaoczne, a później dzienne studia z pracą. Później przyszła pora na wyprowadzkę z domowego gniazdka, pracę w salonie Samsunga, a to wszystko by powrócić na ojczyzny łono do Webwizards w Murowanej Goślinie.

Oferta

Usługi informatyczne Kontakt mail kontakt@ tel. 512 305 354 Oferuję tani serwis oraz pomoc informatyczną z dojazdem do klienta. Podchodzę do swoich obowiązków z pasją i pełnym zaangażowaniem, stale poszerzam swoją wiedzę, dostosowując się do zmian w branży IT. Dzięki świetnemu kontaktowi oraz uczciwości gwarantuję, że zapłacisz tylko za to co faktycznie zostanie wykonane. Konsultacji …

Andromeda i Kasjopeja

Astronomia

Zapoznaj się z poniższymi stronami:

Gaming

Steam Dota 2 Team Fortress 2 Kerbal Space Program World of Tanks Dokładne statystyki

Hobby

Historia Historia Murowanej Gośliny II Wojna światowa Fortyfikacje Członek Stowarzyszenia Miłośników Fortyfikacji Czołgi Kolej Turystyka Geocaching Mój profil Statystyki Zalicz gminę:   Wyprawy lokalne Sport Profil na Endomondo, bymieć pod ręką treningi. Dumny kibic KS Murowana Goślina Ostatnia aktywność: Gry Administrator i redaktor naczelny 90 Cents Company.

Zabezpieczone: Zdjęcia

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

1 komentarz

  1. Umieściłem stronę w naszej bazie linków do stron astronomicznych ale nie tylko. Nie wiedziałam jak zakwalifikować Twoja stronę, bo jest w niej wiele nie tylko ciekawych ale przede wszystkim solidnych treści. Na razie jest w dziale Hobbystyczne - to wszystkie strony o tematyce astro tworzone przez amatorów - no ale ty amatorem nie jesteś z racji studiów. Jakieś sugestie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.